BilgiMaks Adblock Beyaz Liste - BilgiMaks

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinizin pasif olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi

BilgiMaks Adblock Beyaz Liste

Bilgimaks.com sitemiz takipçilerine ve ziyaretçilerine daha iyi hizmetler sunabilmek için reklamlardan ve diğer sponsor gelirlerden destek  alarak yayın hayatını sürdürmektedir. Sizin destekleriniz sayesinde bilgimaks.com sitesi gelişmektedir. Ayrıca sitemiz yayıncılık faaliyetlerini sürdürebilmesi için reklam yayınlamak zorundadır. Bize reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakarak destek olabilirsiniz.


Bize Destek Olmanıza Yardımcı Olabilecek Adımlar


Firefox - AdBlock Plus

Firefox araç çubuğunda bulunan ABP işaretine tıklayarak reklam engellemeyi sonlandırabilirsiniz. bilgimaks.com'a destek için reklam gösterimine izin ver seçeneğini tıklayabilirsiniz.


Firefox - uBlock Origin

Araç çubuğunda bulunan uBlock seçeneğini tıklayın ve ardından power sembolünü tıklayın. Bu işlemi ile birlikte diğer sitelerde reklam engelleme seçeneği aktif sadece bu sitede pasif durumda olacaktır. Engelleme tercihlerinizde herhangi bir etkilenme olmadan bu site için reklam görüntülenmesine destek sağlamış olacaksınız.


Google Chrome, Chromium, Iron - AdBlock Plus

Araç çubuğunda bulunan ABP seçeneğini tıklayın. Ardından varsayılan olarak işaretleyi tıklayın. Bu sitede Etkin ibaresinin pasif olduğundan emin olun. 'Bu sitede devre dışı bırak' seçeneğine tıklayın. Bu sayede yapmış olduğunuz işlem diğer sitelerde bulunan reklam engelleme tercihlerini etkilemeyecektir. Bu sitede bulunan reklamlar görüntülenmeye ve bize destek vermeye devam edeceksiniz. 


Google Chrome, Chromium, Iron - uBlock Origin

Araç çubuğunda bulunan uBlock işaretini tıklayın ve ardından güç (power) sembolünü tıklayın. Bu işlem diğer sitelerde bulunan reklam engelleme tercihlerini etkilemeden sadece bu sitede yer alan reklamların görüntülenmesini sağlayacaktır. Bu sayede sitemize destek olabilirsiniz.

Bilgimaks.com'a verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

Bültenimize Abone Olun

Bildirimler

Disqus Logo