GittiGidiyor Affiliate - BilgiMaks

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinizin pasif olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi

- okuma süresi

GittiGidiyor Affiliate

Neden GittiGidiyor Affiliate Programı?
TIKLAMA BAŞINA ÖDEME ALIN
Web sitenizin içerik sayfalarında yayınlayacağınız GittiGidiyor'a ait ürün linklerine veya reklamlarına, kullanıcılarınız tarafından yapılan her tıklama başına ödeme yapılır. Tıklama başına ödenen katsayıyı da artırmak sizin elinizdedir. Reklamlarınız aracılığıyla yapılan satışlar arttıkça, tık başına ödenen ücret de 15 kuruşa kadar çıkabilir. Detaylı bilgi için tıklayın.
SİTENİZE UYUMLU, ÖZELLEŞTİREBİLDİĞİNİZ REKLAMLAR
Reklam araçları arasından (banner, direkt link, xml) sitenize en uygun olanı belirleyebilir, web sitenizin içeriğine göre (giyim, spor, teknoloji vb.) reklam seçebilirsiniz.
KOLAY ARAYÜZ İLE KOLAY REKLAM EKLEME
Affiliate programına başvurunuz kabul edildikten sonra, giriş yapmanız ve kampanyalar içerisinden sitenize uygun reklam görselinin veya reklam aracının kodunu alarak web sitenize eklemeniz yeterlidir.
KAZANCINIZ NAKİT ÖDENİR
Bireysel siteniz varsa, kazancınız 100 TL’yi aştığı an, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra, hesabınıza nakit olarak ödenir.
GittiGidiyor Affiliate Programı ekibi, bu programdan en etkili ve en kârlı şekilde faydalanmanız için sizlerle birebir irtibatta olacak, fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.


ALINTIDIR.
KAYNAK: https://www.gittigidiyor.com/    

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Abone Olun

Bildirimler

Disqus Logo