Himalaya Arındırıcı Neem KULLANANLAR - BilgiMaks

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinizin pasif olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi

- okuma süresi

Himalaya Arındırıcı Neem KULLANANLAR

Himalaya Arındırıcı Neem Yüz Yıkama 150 ml 

KULLACI YORUMLARI


 • 1.
  t bölgesi çok yağlı ancak yanakları çok kuru olan karma ciltli biri olarak bende genel olarak kuruma yaptı. kuruma yapması yağlı olan t bölgem için iyi oldu ancak yanakları daha çok kuruttuğundan sanırım bir daha almam.
  jel yapısı çok güzel. paraben ve sabun içermiyor. son zamanlarda sürekli yeni bir şey ortaya çıkıyor ancak neem gerçekten işe yarayan ve bulunduğu ürünlerden genelde memnun kaldığım bir bitki.
  özellikle yağlı ciltler için uygun bir ürün. gratislerde deneme boyu satılıyor ve üç kullanıma yetecek kadar ürün var içinde. bir karşılaştırma yapacak olursam garnier'ın neem özlü temizleme jelinden daha çok memnun kalmıştım.
  beatrice#130747 | 16.05.2015 22:19

 • 2.
  anneler günü indiriminden aldığım ve 5 gündür kullandığım bi ürün kendisi. benim aslında kuru bir cildim var ama ben indirimde kendimi öyle kaybetmişim ki hiç üstüne bakmadan atmışım sepete, eve gelince üzerinde normal ve yağlı ciltler için yazdığını fark ettim. neyse gelelim sonuca beklediğim gibi yüzümü çok germedi aksine yumuşattı garnier in şu son çıkan yüz yıkama jeliyle kıyaslarsam nem konusunda çok daha iyi çıktı.
  bakimlimakimli#130856 | 17.05.2015 01:30

 • 3.
  15 ml.lik boyunu aralıklarla yaklaşık 10 gün sabah akşam kullandım. buradan hareketle ilk söyleyebileceğim şey köpürmüyor diye bol bol kullanılmasına gerek olmaması, nohut kadar hatta daha küçük bir miktarın cildi temizlemeye yettiği. cildi iyi temizliyor hatta sabun gibi gıcır gıcır yapıyor. biraz kurutucu, nemlendirici kullanıldığı sürece bence pek sorun olmaz. kokusu ferah. hem küçük boyunun hem tam boyunun fiyatı çok uygun. temizleyiciye çok az bütçe ayırabilirim ama içeriği de temiz olsun diyen yağlı ciltliler gönül rahatlığıyla deneyebilir.
  bebe#193833 | 05.10.2015 15:47

 • 4.
  bugün gratis indiriminden 10.95 e aldığım temizleme jeli. testerini kullanıp çok beğenmiştim, diadermine mentollu pembe temizleme jelinide aynı anda kullandığım için kıyaslama yapmam gerekirse himalaya alır. hem temiz içerikli hem güzel temizliyor kalıntı bırakmıyor, ben çok sevdim. eeey diadermine sana gelince jöle kıvamındasın, yüzde köpürmüyorsun, elde köpürtüp yüze sürünce etkin azalıyor bide sabun sabun kalıntın kalıyor.
  aysubir#225319 | 21.11.2015 18:12

 • 5.
  zamanında bir gratis mağazasından deneme boyunu ( seyahat boyu da denilebilir) almıştım. uzunca bir zaman varlığını unuttuktan sonra kullanmaya karar verdim. normalden yağlıya dönük bir cildim var. özellikle t bölgemde gün içinde parlama ve hatta yağlanma yaşayabiliyorum. ürünü iki defa kullandım. gün sonuna doğru yağlanma derdine çare olmasa da yüzümü yıkadıktan sonra temiz ve ferah hissettirdiğini söyleyebilirim. kendi adıma çok önemli başka bir nokta da elimde olan küçük boy ürünün üstünde hayvan deneyi yapmadıkları yazıyordu. geçen hafta cruelty free nemlendirici ararken bu markanın diğer ürünlerine ve bu ürünün normal boyuna baktım. kutu ve ya tüplerin üstünde böyle bir ibare yoktu. elimdeki ürünü eve gelince kontrol ettim, ibare var. şu anda satılan ürünlerinde bir sembol ya da bir açıklama cümlesi olmadığı için almaktan vazgeçtim. kendi adıma tüm kişisel bakım ve cilt bakımı ürünlerimi hayvan deneyi yapmayanlarla değiştirmeye alıştığım bir dönemde olduğumdan, bu benim için kırmızı çizgiydi. yine de -her ne kadar herkesin hayvan deneyi yapmayan firmalardan alışveriş etmesini dilesem de - böyle bir hassasiyetiniz yoksa fiyatı uygun ve işe yarar bir ürün olduğunu söyleyebilrim.
  lanuitblanche#225839 | 22.11.2015 02:37 ~ 02.12.2015 15:02 (ed)

 • 6.
  içerik olarak temiz olduğunu görüp almıştım. ama benim için büyük bir pişmanlık oldu. cildim yağlıya dönük karma olmasına rağmen inanılmaz kuruma yaptı ve küçük küçük sivilceler çıkardı. cildiniz çok çok yağlı değilse kesinlikle uzak durmanız gereken bir temizleyici. ancak ürünün tek olumlu yanı siyah noktalara gerçekten iyi geliyor. otururken bir anda burnunuzdan pıtır pıtır döküldüğünü görüyorsunuz.
  miniknick#267861 | 08.01.2016 17:58

 • 7.
  marka gratislere ilk geldiğinde deneme boyu halini kullanma fırsatına eriştiğim ürün.
  o zaman henüz yeni yeni temizleme alışkanlığı oluşturduğum için çok sevdim ve gidip büyük boyunu aldım.
  zamanla kullandığım diğer versiyonu yağlı ciltler için olan tanecikli versiyon beni daha çok memnun etmeye başladı. normal ciltler için uygun olmasına rağmen cildimi fazla kuruttuğunu ve rahatsız hissettirdiğini fark ettim. şimdi tamamen bıraktım sayılır kullanmayı.
  kötü bir ürün değil, günlük temizleme için uygun. özellikle sabahları cildimi fazla yormadan sadece krem kalıntılarını temizlemek için uzun bir süre severek kullandım, yaz aylarında yine güzel bir alternatif olabilir. ancak şimdilik başka ürünlere yöneleceğim.
  artanislm#384051 | 12.06.2016 15:41

 • 8.
  ben bu ürünü mayıs ayından beri sık sık kullanıyorum. normalde jelleri sevmeyen bir cildim var. mecbur kaldığım için almıştım. kokusunu yapısını çok sevdim. cildimde uzun zamandır sivilce çıkmadı. kalıcı fondöteni falan güzel temizliyor. bir de ele aldıktan sonra iyice köpürterek yüzüme uyguluyorum. jeli doğrudan yüzüme sürersem durulanmamış gibi oluyor çünkü.
  catvoice#414687 | 02.08.2016 00:01 ~ 02.08.2016 00:02

 • 9.
  2 inci paketi bitirmek üzereyim. bu ürünü kullandıktan sonra cildim yağlıdan karmaya döndü. ve kendisinden oldukça memnunum bu açıdan. cildimde bulunan yağ dengesini sağladğını düşünüyorum. aloe vera özlü olması da büyük artı tabi yıkadıktan sonra yüzümde ferah bir his oluyor çok seviyorum. bi de içinde paraben sabun alkol yok bunlar da çok büyük artı. stok yapmayan biriyim ama bu jeli yedekledim.
  merimeri#414700 | 02.08.2016 00:17

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Abone Olun

Bildirimler

Disqus Logo