Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinizin pasif olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi

Duru bir güzellik için Neem Mucizesi: Himalaya!

Himalaya neem maskesi ; formülünün kalbindeki neem özü ile ciltteki sebum balansını dengeleyerek gözeneklerin tıkanmasını ve aknelerin oluşumunu engelliyor . Zerdeçal şifasının eşliğinde temizliği daimi kılıyor ki böylece bakterileri e-karte ediyor ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor . Cildin en eski güzellik sırlarından olan kil harmanı ile cildi rahatlatıp besliyor ve pürüzsüz bir bitiş sağlıyor finalde . Öyle başarılı bir bakım kokteyli oluşturulmuş ki bu üçlü birleşince geriye etkileneceğiniz türden bir sonuç ile bırakıyor imzasını .
Tüp formunda 75 ml olan maskenin ambalajını pek sevmediğimi itiraf edeyim ^.^ Tasarımı sıkıcı , kapağı kırılmaya müsait ( bir tanesini heba ettim bile ) türden . Arındırması da biraz zahmetli ama asıl altı çizilmesi gereken detaylara geçtiğimizde bunların bir anlamı kalmayacak ...
Tavsiyem o ki ; fırça yardımı ile yüzünüze çok ince olmayan bir tabaka halinde göz ve dudak çevresinden kaçınarak sürdükten sonra konuşma ve mimik eylemlerinde bulunmadan kurumasını beklemeniz olacaktır , yaklaşık on dakika . Ardından nemli bir süngerin asistanlığında ılık su ile yavaş yavaş arındırmanız gerekli çünkü kuruma sonrası cildi çizmeye müsait ki benim gibi hassas cilde sahip olanlar için finalde kızarıklığa zemin hazırlamak işten bile değil sabırlı davranmaz iseniz .
Renginden pek hoşlanmayacağınızı hatta size emojiler arasından sırıtan kahverengi miniğin yeşil versiyonu diyerek duygularınızla biraz oynadıktan sonra kuruma sonrası yüzünüzde tüm siyah noktaların zahmetsizce sıkılmış olduğunu dolayısıyla cildinizin aslında nasıl kirli olduğunu anladığınızda bu minik detayın önemini unutup toprak & bitkisel harmanlı kokusunu bolca içinize çekeceksiniz sanırım diyebilirim ^.^
Görüntüyü hiç estetik bulmadığı için bu aşamaya dair görsel eklemek istemedi yazarınız fakat görsel arama sonuçlarında bahsettiğim etkiye şahit olabilirsiniz ki direk ikna olma sebebinizi oluşturacaktır .
Arındırma sonrasında ; aydınlık , temiz , pürüzlerden arınmış , geriye yumuşacık ve nemli bir cilt kalıyor . Genelde bu aşama sonrası cilt tipinize göre tekrar nemlendirici gerekebiliyor bende zaman zaman oldu zira . Onca siyah noktadan eser kalmayıp gözeneklerin temiz ve diri bir form aldığını görünce şaşkınlık yaşayacağınıza eminim elinizi alamayacağınız bir yumuşaklık eşliğinde .
İlk kullanımda dahi bu kadar etkili bir şey görmemiştim uzun zamandır . Hatta o fahiş fiyatına rağmen şuursuzca övülen Glam Glow kil maskesi aklıma gelince birde gülmedi almadı değil beni . İyi ki Sephora satış danışmanım bana özel tester hazırlamıştı , diye geçirdim içimden tekrar . Onda böyle bir etki görememiştim ne kadar sıradan ve ederini hak etmeyen bir maske demiştim . Demek ki neymiş ; her şey içerikte gizliymiş , fiyatta ya da ambalajda değil !
İlk etapta haftada iki kullanımla başladığım rutinimde şu anda bir kullanım yeterli geliyor . Özellikle mevcut akneleri ve yeni oluşmuş lekelerini giderme yönüyle çok başarılı buldum . Son yıllarda kil bazında kullandığım en güzel maske oldu ona ikinci sırada eşlik eden Moshos Garden olur ancak nazarımda .

Şu günlerde Gratis raflarında indirim rüzgarları eserken yok fiyatına edinmeniz mümkün . Normalde 18 TL civarı olması gerek fakat hayret ki Ekonomist kimliğim kırk yılda bir dirilip indirimde yakalıyor kendisini son ikidir ve genelde raflarda sonu getirilmiş , çoktan keşfedilmiş olduğunu söylemeliyim indirim pusucu timleri sayesinde bu sebeple bulmakta zorlanıyorum ^.^

Gratis çalışanlarına rafta biten bu ürünü sorarken detaylarına değindiğim maskeyi cildime bakınca kendileri için de birer tane almaları beni çok mutlu etti . Sanırım şimdi aldığım sonucu daha net aktarabildim : )

Şans vermeye değer , demiyor aksine gördüğünüz yerde MUTLAKA alışveriş sepetinize ekleyin , diyorum .

Kaynakça
http://www.kermitalemlerde.com/2016/02/himalaya-herbals-neem-maskesi.html#.WRoNfuvyjIU

Diğer Yayınlar

Bültenimize Abone Ol

Bildirimler

Disqus Logo